| Διακόπτες | Συρόμενοι |
| Επίπεδο Θορύβου | 43-66dB |
| Διαστάσεις | 60cm / 90cm |
| Λάμπες | Λάμπες LED |
| Moter | 180W |
| Τύπος - Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Απορροφητικότητα (Ελευθέρας Ροής) |
700m³/h (IEC: 496m³/h) |
| Τύπος | Τοίχου |
| Ενεργειακή Κλάση | ![]() |
There are yet no reviews for this product.