Απορροφητήρας PYRAMIS ΤΖΑΚΙ PLUS INOX 55CM με μεταλλίκα φίλτρα 065036701
Description
| Κωδικός | 065036701 |
| Διακόπτες | Πατητοί |
| Επίπεδο Θορύβου | 48-69dB |
| Διαστάσεις | 55cm |
| Λάμπες | Σποτ LED |
| Moter | 250W |
| Τύπος - Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Απορροφητικότητα (Ελευθέρας Ροής) |
1000m³/h (IEC: 730m³/h) |
| Τύπος | Τζάκι |
Γνώμες πελατών
There are yet no reviews for this product.









