Απορροφητήρας ΚΑΜΙΝΑΔΑ PYRAMIS FIERO (60CM) ΜΑΥΡΟ ΓΥΑΛΙ 065023101
Description
| Διακόπτες | Αφής |
| Επίπεδο Θορύβου | 51-65dB |
| Διαστάσεις | 60cm / 90cm |
| Λάμπες | Σποτ LED |
| Moter | 140W |
| Τύπος - Υλικό | Μαύρο γυαλί |
| Απορροφητικότητα (Ελευθέρας Ροής) |
650m³/h (IEC: 500m³/h) |
| Τύπος | Τοίχου |
| Ενεργειακή Κλάση | ![]() |
Γνώμες πελατών
There are yet no reviews for this product.









