Απορροφητήρας Pyramis ΚΑΜΙΝΑΔΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΗ LUX CLASSIC 90CM INOX Μεταλλικά φίλτρα 065030202
Description
| Διακόπτες | Πατητοί |
| Επίπεδο Θορύβου | 49-68dB |
| Διαστάσεις | 60cm / 90cm |
| Λάμπες | Λάμπες LED |
| Moter | 90W |
| Τύπος - Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Απορροφητικότητα (Ελευθέρας Ροής) |
600m³/h (IEC: 395m³/h) |
| Τύπος | Τοίχου |
| Ενεργειακή Κλάση | ![]() |
Γνώμες πελατών
There are yet no reviews for this product.









