Απορροφητήρας ΣΥΡΟΜΕΝΟΣ PYRAMIS TURBO PLUS (60CM) ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ 065036801
Description
| Κωδικός | 065036801 |
| Διακόπτες | Πατητοί |
| Επίπεδο Θορύβου | 49-68dB |
| Διαστάσεις | 60cm |
| Λάμπες | Σποτ LED |
| Moter | 250W |
| Τύπος - Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Απορροφητικότητα (Ελευθέρας Ροής) |
1000m³/h (IEC: 700m³/h) |
| Τύπος | Συρόμενος |
Γνώμες πελατών
There are yet no reviews for this product.









