Απορροφητήρας PYRAMIS Καμινάδα Ρουστίκ classic 60cm (065018002)
Description
| Διακόπτες | Συρόμενοι |
| Επίπεδο Θορύβου | 56-65dB |
| Διαστάσεις | 60cm / 90cm |
| Λάμπες | Λάμπες LED |
| Moter | 140W |
| Τύπος - Υλικό | Λευκό μέταλλο & ξύλο (δρυς) |
| Απορροφητικότητα (Ελευθέρας Ροής) |
600m³/h (IEC: 435m³/h) |
| Τύπος | Τοίχου |
| Ενεργειακή Κλάση | ![]() |
Γνώμες πελατών
There are yet no reviews for this product.









