Απορροφητήρας PYRAMIS ΟΒΑΛ CLASSIC (60CM) 065030401
Description
| Διακόπτες | Πατητοί |
| Επίπεδο Θορύβου | 43-60dB |
| Διαστάσεις | 60cm / 90cm |
| Λάμπες | Λάμπες LED |
| Moter | 250W |
| Τύπος - Υλικό | Ανοξείδωτο |
| Απορροφητικότητα (Ελευθέρας Ροής) |
850m³/h (IEC: 595m³/h) |
| Τύπος | Τοίχου |
| Ενεργειακή Κλάση | ![]() |
Γνώμες πελατών
There are yet no reviews for this product.









